Het team Expertise

Binnen het team Expertise vindt u onze ambulante dienstverleners en alle personen die elke dag op pad zijn om leerkrachten, ouders en kinderen buiten de Twijn te ondersteunen.

Over het team

  • Joan Bosma

    Regiomanager Passend Onderwijs & teamleider

    Joan wil een optimale leersituatie voor elke leerling.

    E-mailadres: jbosma@detwijn.nl

    Contactpersoon voor ambulante dienstverlening en expertiseteam.

    Meer info
  • Mieke Steenbruggen

    vakleerkracht beweging

    E-mailadres: msteenbruggen@detwijn.nl
    Telefoonnummer: 038 453 55 06

  • Marcel Bouwhuis

    vakleerkracht beweging

    E-mailadres: mbouwhuis@detwijn.nl
    Telefoonnummer: 038 453 5506

  • Monique Beek

    ergotherapeut

    E-mailadres: mbeek@detwijn.nl

  • Helma Timmerman

    ergotherapeut

    E-mailadres: htimmerman@detwijn.nl

  • Linda Goldsteen

    ambulant begeleider

    E-mailadres: l.goldsteen@detwijn.nl
    Telefoonnummer: 038 453 55 06